Pracownia Artystyczna TRABAYA

Biżuteria artystyczna, decoupage, scrapbooking, odlewy gipsowe, masa solna i inne formy rękodzielnictwa... Kursy rękodzielnicze, naprawa i przeróbki biżuterii. e-mail: trabaya@wp.pl,

Wpis

niedziela, 05 maja 2013

Pudełko na pamiątki dla dziecka

Należę do bardzo sentymentalnych osób. Od zawsze zbieram wszelkiego rodzaju pamiątki z różnych momentów mojego życia - pocztówki, listy, bilety, kartki z kalendarza z ważnymi datami, zaproszenia, wycinki z gazet itp. Większość jest w kolorowych pudełkach po czekoladkach, obklejonych wyciętymi z czasopism zdjęciami moich młodzieńczych idoli...

Postanowiłam zrobić takie pudełko dla mojego synka - będę w nim przechowywać przedmioty z okresu niemowlęcego (test ciążowy, zdjęcia usg, opaskę ze szpitala, pierwszy smoczek, skarpetki, niedrapki, zdjęcia z gazet, parę najmniejszych ciuszków, kartki z chrzcin, odciski rączek i stópek, i wiele innych).

Pudełko musi przetrwać długie lata w stanie nienaruszonym. Wybrałam motywy dziecięce i śliczne złote esy-floresy dla urozmaicenia.Całość pokryłam niezliczoną ilością warstw lakieru w połysku.

Takie pamiątkowe pudełko (także drewniane) na różne okazje można zamówić w naszej pracowni, w dowolnej kolorystyce, z wybranymi motywami i napisami. Zapraszam serdecznie!

trabaya@wp.pl, tel. 501 85 44 21.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
trabaya
Czas publikacji:
niedziela, 05 maja 2013 13:07

Polecane wpisy

Wyszukiwarka

Tagi

Kanał informacyjny

ZAGŁOSUJ NA MOJEGO BLOGA: HAND MADE - Rękodzieło

Galerie Artystyczne
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...